Úvodní stránka » Bloková výjimka

Bloková výjimka

Do našeho autoservisu můžete i s novým vozidlem!

Od 1.11. 2004 je v platnosti tzv. "bloková výjimka: s jejíž účinností se na našem trhu uvolnil také trh autoopravárenských služeb. V praxi to pro Vás, majitele vozidla, znamená především možnost volby.
Ve zkratce se dá říci, že díky blokové výjimce máte možnost rozhodnout se, zda svůj i zcela nový vůz svěříte do péče originálnímu servisu, či nezávislému opravci.

Co získáte, když vozidlo svěříte nám?

Především ušetříte nemalé finanční prostředky za opravu, nebo údržbu Vašeho vozidla. Ceny náhradních dílů a ceny prací jsou totiž při minimálně stejné kvalitě ve srovnání s originálním servisem v průměru o 10-40 % nižší.

A jak je to se zárukou?

Od zavedení blokové výjimky máme možnost udržovat a opravovat automobily v záruce, aniž by na ně zákazník tuto záruku ztratil. Jde o servisní prohlídky předepsané výrobcem, opravy a výměny provozem opotřebených dílů, opravy po haváriích atd.
Poznámka: Bloková výjimka se netýká oprav záručních, tedy výměn a oprav dílů s výrobní vadou.

Ještě jste se nerozhodli?

Máte-li jakékoli pochybnosti či dotazy, obraťte se na nás. Vše Vám rádi vysvětlíme. Pro úplnost níže uvádíme odkazy na odborné články s tématem blokové výjimky a všeho, co se jí týká.