Autoservis Červenka: Kompletní servis pro zákazníka

Týdeník Jiskra

Autoservis Červenka se sídlem v Chotouni u Jílového je prvním autorizovaným servisem, kdy zákazník následky nehody neplatí. Ptáte se, jak to v praxi funguje? Na to jsme se zeptali majitele pana Červenky.

„Máte dopravní nehodu, zavoláte k ní Policii ČR a zároveň telefonujete do našeho autoservisu. Ze servisu přijede po domluvě technik, havarované vozidlo vyfotografuje a vám jsou poskytnuty veškeré tiskopisy pojišťovny, u které je pojištěn viník nehody a nebo u které máte havarijní pojištění. Technik vás odveze domů a auto do servisu. Nemusíte si brát den volna, jezdit na jakoukoliv pojišťovnu a stát tam fronty.“

Jak jsme se dále informovali, servis má vlastní klempírnu, lakovnu a vše, co ke kompletnímu modernímu autoservisu patří. K dispozici je půjčovna vozů. Takže, když se něco stane firemnímu nebo soukromému autu, je možné při škodě 50 000,-Kč zapůjčení náhradního vozidla zdarma. Obrátit se na smluvní opravnu patří vlastně i k doporučení jednotlivých pojišťoven. Opravna by měla poskytnout zákazníkovi v problémové situaci kompletní službu, protože vychází z toho, že on nemá mnoho času nazbyt. „Zákazník nabourá, zavolá nám a víc se o automobil nestará. Auto mu vrátíme domů opravené, bez jeho peněz a vyřídíme všechno s pojišťovnou sami. Toto platí obecně pro celou republiku.“ řekl nám majitel servisu.

Kromě zajištění těchto mezních situací pochopitelně disponuje servis běžnou službou pro motorizované zákazníky a to jak pro auta osobní všech značek, tak pro auta dodávková. Poskytují zde kompletní mechanické práce, kompletní klempířské práce, moderní lakovací box s vlastním mícháním barev, kterých je možno v odstínech docílit až 50 000 druhů.

Autoservis Červenka v Chotouni u Jílového letos existuje desátým rokem. Že se jedná o firmu, která nabízí kvalitní služby svědčí fakt, že firma likviduje škody u České pojišťovny, pojišťovny Allianz, České podnikatelské, Česko-Rakouské, Generali, Kooperativy, IPB, České živnostenské a Komerční pojišťovny. Služby platí jak pro havarijní pojištění, tak pro pojištění z odpovědnosti. Platba probíhá přímo mezi pojišťovnou a autoservisem, takže zákazník se skutečně nemusí o nic starat. A tak to má být.

I. Franková